• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym niejedna przychodnia ochrony zdrowia – poczynając od małych gabinetów, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne produkty i sprzęt, które używane są w codziennej pracy z pacjentami.

Odbiorcą produktów sprzedawanych przez hurtownie medyczne mogą być nie tylko lekarze każdej specjalizacji, jak i pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Każdego centrum materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze sprzęty medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z wielu różnych dziedzin, które zawierają zarówno produkty tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Centrum materiałów i sprzętu dla medycyny zaopatruje również laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z marek, jakich produkty są oferowane to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny zaopatrują także centra rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź ofertę
http://sklep.cezal.com.pl

Z innej strony akcesoria i sprzęt dentystyczny, jaki oferuje sklep, obejmuje ponad osiem tysięcy towarów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Wszystkie towary importowane są od najlepszych producentów, do których należy między innymi: Lascod, Polydentia, Microbrush. W ofercie są także firmy krajowe, producenci takich produktów na przykład Poldent lub Tzmo.
Dostępne są produkty jak materiały stomatologiczne np. kompozyty i masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej krótki opis oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część wszystkiego, co znajduje się zarówno w punktach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.