• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej budowy sromu czy innych partii okolic intymnych, miewasz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować kształt miejsc płciowych – ginekologia estetyczna ma dla wiele opcji, które w łatwy sposób usuną Twoje problemy i wydatnie polepszą jakość życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite polecany jest w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być używany też w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy uzgadniane będą w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności erotycznej i zmniejsza problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Etap gojenia, porównując do tradycyjnych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie całego narządu.
Efektem może być polepszenie jakości funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe problemy w odczuwaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem estetyki własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, który w kwadrans może wyeliminować wszystkie problemy, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.