Gry planszowe dla dorosłych

705

Długie zimowe wieczory, deszcz za oknem, wiatr. Kiedy nie chce wychodzić Ci się wychodzić na zewnątrz warto zorganizować sobie czas w domu. Popularny czat ometv lub gry planszowe są doskonałą odskocznią od spraw życia codziennego. Przedstawiamy nasz subiektywny ranking gier planszowych przeznaczonych dla dorosłych. 

1. Gra erotyczna Sekrety Nocy

Chcesz wprowadzić do Waszej relacji urozmaicenie ? Pragniesz, by Twoja druga połowa chciała czegoś więcej niż seksu w pozycji misjonarskiej? A może po prostu jesteś otwarty na nowe doznania, szukasz ich i uwielbiasz spijać śmietankę jako nagrodę dla Twoich wysiłków? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie wypróbuj tę grę ! 

2. Gra planszowa KOLEJKA

Jeśli chcesz przypomnieć sobie czasy PRL, lub wczuć się w klimat tamtych lat, to wypróbuj tę grę. Jest przeznaczona dla max. 5 osób, idealnie się w nią gra w połączeniu osób starszych z młodszym pokoleniem. Można śmiało powiedzieć, że możemy wiele z niej wynieść. Każdy gracz dostaje pionki, które są członkami poszczególnej rodziny. Każdy członek musi stanąć w kolejce do sklepu i zdobyć produkty, które są na liście zakupów, a którą wcześniej wylosował. Zabawa polega na tym, że nie wiadomo do którego sklepu będzie dostarczony towar. Dodatkowo czarne pionki są tzw. spekulantami, którzy przeszkadzają w osiągnięciu celu. Gra wymaga dużego sprytu i umiejętności kombinatorskich. 

3. Monopoly

Klasyk, jeśli chodzi o gry planszowe. Monopoly to idealna propozycja dla osób, któzy marzą o zarządzaniu, chcą być rekinami biznesu, czy strategów. Inwestujemy w sprzedaż czy budujemy nieruchomości ucząc się przy tym odpowiedniego zarządzania naszymi finansami.  Jest do doskonała propozycja na wieczór z kuflem piwa wśród rodziny czy przyjaciół. 

4. Gierki Małżeńskie

Gra, która w zabawny sposób sprawdzi jak dobrze znasz się ze swoją drugą połową. Możemy grać w max. 4 pary. Gra podzielona jest na cztery kategorie: znamy się, wiem wszystko, kalambury, między słowami. Za każdą poprawną odpowiedź dostajemy żeton kupidyna. Kto uzbiera ich najwięcej , wygrywa. 

5. Alias- kobiety vs mężczyźni

Alias jest zabawną formą zapoznania się ze światem płci przeciwnej. Jest to gra słów, którą stosują mężczyźni oraz kobiety. Gracze dzielą się na dwie drużyny- męską oraz żeńską. W zestawie znajdziemy karty ze zwrotami stosowanymi tylko przez kobiety i tylko przez Panów. Żeby utrudnić zabawę, kobiety muszą wyjaśnić „ męskie zwroty” a Panowie odwrotnie. Nie ma na to zbyt dużo czasu, przesypujący piasek go odlicza. 

6. Gra erotyczna Soho

Soho to dzielnica Londynu znana ze swojego wyuzdania. Urzeka i budzi namiętność. Ta gra jest tak samo gorąca i ekskluzywna. Na czym polega? Zacznijmy od tego , że składa się z dwóch części- zmysłowej i namiętnej. Pierwsza część pozwala się zrelaksować , daje niewinną przyjemność, natomiast druga część rozbudza szaleństwo, nie pozwalając jednak go kończyć. 

Jak widać, sposobów na urozmaicenie wieczorów jest mnóstwo, czy to z partnerem czy z rodziną. Warto odłożyć smartfon na bok i spędzić ten wieczór inaczej.

5/5 - (1)