Które gry battle royale będą najpopularniejsze w roku 2021?

759
Które gry battle royale będą najpopularniejsze w roku 2021?
Które gry battle royale będą najpopularniejsze w roku 2021?

Gry Battle Royale są bardzo popularne w tym roku, jednakże na przyszły rok, prognozuje się, że będą one jeszcze bardziej ogrywane przez graczy. Dlatego też przedstawiamy wam, które tytuły znajdą się w listach na najpopularniejsze gry komputerowe typu Battle Royale w 2021 roku!

Które gry battle royale będą najpopularniejsze w roku 2021?

Czym są gry battle royale?

Gry oparte na gatunku battle royale polegają na tym, że wygrać może tylko jeden zawodnik (lub drużyna). Pozycja startowa gracza znajduje się zwykle w samolocie (PUBG) lub w niektórych jego wariantach. Na początku rundy gracz nie posiada żadnej broni (poza bronią białą), jego zadaniem jest znalezienie ekwipunku, zniszczenie innych graczy i po prostu przetrwanie, aby to właśnie on wygrał starcie.

Apex Legends

Już od samego początku Apex Legends pokazało, że jest jednym z najlepszych tytułów w tej kategorii. Twórcy Apex Legends postarali się, żeby postacie były interesujące, na dodatek żeby możliwości gry były bardzo szeroko rozwinięte, nie mówiąc już o tym, że gra jest również bardzo przyjazna dla nowych graczy – bo oferuje wiele sposobów na to, które modyfikują samą rozgrywkę, abyś mógł zagrać w nią i wygrywać łatwiej – na przykład zamiast trzyosobowych drużyn – masz możliwość zagrać w dwie osoby, lub nawet pojedynkę.

Fortnite

250 milionów zarejestrowanych graczy – ta liczba użytkowników sprawia, że dziś Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier z kategorii Battle Royal na świecie. Ten tytuł jest bardzo popularny wśród młodych graczy i dorosłych. Dobrym przykładem są różne konkursy organizowane przez platformę Twitch.

Playerunknown’s battlegrounds

PUBG jest pierwszym, który awansuje do najpopularniejszego tytułu z gatunku battle royale, ponieważ jest to dzieło zaprojektowane od podstaw dla tego gatunku. Jak wspomniano wcześniej, gatunek battle royale narodził się z inspiracji filmem „Igrzyska śmierci”. Na początku istniał jedynie jako dodatek, stworzony przez jego fanów do gier takich jak „Minecraft”. Chociaż sama gra nie niszczy grafiki ani mechaniki gry, PUBG jest nadal pierwszym i ma pod tym względem wysoką reputację. Początkowo głównym problemem z grą było wiele błędów, oszustw i słabej jakości serwerów. Pomimo tych problemów twórcy z czasem poprawili większość błędów gry i jest to jedna z najciekawszych gier na rynku.

Oceń nas!